Chez Bruno VIP Catering

Chez Bruno – VIP catering

En favori restoranlarda yediğiniz yemeklerin size evinizin , ofisinizin veya yatınız konforunda servis edildiğini bir düşleyin.
Sadece ve sadece size, şahsınıza özel hizmet veren bir şefin menüyü sizinle birlikte kararlaştırdığını ve hatta sizin için alışverişe bile çıktığını bir düşleyin.
Her şeyi sadece ve sadece size, şahsınıza özel hizmet veren bir şefin özel olarak sizin için hazırladığını ve size, ailenize, dostlarınıza, sevdiklerinize, müşterilerinize veya iş ortaklarınıza servis ettiğini düşleyin.
Beş yıldızlı bir yemeğin keyfini ev sahibi olarak sizinle birlikte çıkarırken misafirlerinizin yüzünde oluşacak memnuniyet ifadesini bir düşleyin.
Böylesine lüks bir servisin gerçekten de ne kadar sükse yaratacağını bir düşleyin ve şimdi kendi seçiminize göre gideceğiniz bir restoranda bu yemek için ne kadar ödeyeceğinizi, trafikte ne kadar zaman kaybedeceğinizi, aracınızı park etmede yaşayacağınız sorunları, yoldaki alkol kontrollerini, iyi bir masaya oturabilmek için önceden rezervasyon yapmanız gerektiğini, yemek servisinin yapılmasını beklemek zorunda kalacağınızı ve sonuç itibariyle aslında restorandaki diğer müşterilerden sadece biri olduğunuzu şöyle bir düşünün.
Bu yemekleri kendiniz yapabilmek için alışverişe gittiğinizi, doğru malzemeleri bulabilmek için sağa sola koşuşturduğunuzu, her şeyi kusursuz hazırlayabilmek için yaşayacağınız stresi ve akşamleyin de servis yapmaktan ne misafirlerinizle sohbete vakit kalacağını ne de kendi yaptığınız yemeğin tadını çıkarabileceğinizi şöyle bir düşleyin.
Şimdi bir de tüm bunları dikkate alan size özel âlâ bir servisin ne kadar da çekici olduğunu bir düşleyin.

İşte biz tam da bunu sunuyoruz; sizin isteklerinize göre hazırlanmış, şahsınıza özel ve son derece lüks bir yemek servisi.
Belçika’nın Atlas Okyanusu sahillerindeki en prestijli otelcilik ve gastronomi okullarından biri olan “Ter Duinen” Otelcilik Okulu’ndan mezun olan Şefimiz Bruno Van Damme, daha önce Belçika’da yıllarca son derece itibarlı bir Fransız restoranının işletmeciliğini yapmış ve Avrupa’nın en önemli mutfak rehberlerinden hazırladığı özel menülerle büyük başarılara imza atmıştır.
Sizin tercihinize göre belirlenen malzemelerin en tazelerini marketten bizzat kendi elleriyle seçer ve sadece, paranın satın alabileceği en kaliteli malzemeleri kullanır. Şefimiz sebzeleri bizzat kendisi doğrar ve dilimler, et sularını kendisi hazırlar, etleri kendisi diler, filetolar ve hatta balıkların kılçıklarını bile kendisi ayıklar; tatlıları servisin yapılacağı günün sabahında hazırlar ve dinlendirir; ek dilimciklerini ise son anda kızarttırır. Atıştırmalık hafif iştah açıcılardan elde yapılan Belçika çikolatalarına kadar servis ettiğimiz her şey ev yapımıdır.

Fark, ayrıntılara gösterilen özende, kalitede, kişisel iletişimde ve servis ayrıcalığında yatar.
Yıl boyunca, mevsim sebzelerine bağlı olarak çok yüksek kaliteli ve son derece geniş bir seçimlik farklı çeşitler menüler uyguluyoruz, ancak sizin arzunuza göre kişiselleştirilmiş bir menü hazırlanması da elbette ki mümkün.
Evinizin ,ofisinizin veya yatınız konforunda ve sıcaklığında yenen mükellef bir akşam yemeğinin keyfini düşleyin.

Chez Bruno, size özgü VIP ikramı
Bruno Van Damme
Executive Chef.

Chez Bruno – VIP catering

Imagine you could have the meals of your favourite restaurants in the privacy and comfort of your home , office or yacht .
Imagine your personal chef would create the menu with you and then do the shopping for you .
Imagine your personal chef preparing everything for you and serving this to you , your family , friends , loved ones , customers or business associates .
Imagine the look on the face of your guests as they enjoy a five star meal with you as their host .
Imagine the true luxury of such a service and now remember what you would have to pay for these meals in the restaurant of your choice , think about the loss of time in traffic , parking problems , alcohol controls , asking for that right table , waiting for service and in the end being just one of the other customers in the restaurant .
Imagine yourself shopping , running around to gather all the right ingredients , putting yourself in stress to prepare everything and at night not having time to spend with your guests , nor being able to enjoy your own meal . Imagine a custom designed catering service taking care of the above and you will find our service very attractive.
We stand for a very personal , upscale catering service , custom designed to your wishes .

Our chef Bruno Van Damme , a graduate from the prestige hotel school “Ter Duinen” at the Belgium seaside, used to run a highly appreciated French restaurant in Belgium with nice ratings in the most important culinary guides of Europe . He hand picks all the ingredients fresh from the markets according to your order and only uses the best quality money can buy . Our chef personally slices and dices the vegetables, makes the stocks , divides the pieces of meat, filets and removes the bones from the fishes , desserts will be prepared by him in the morning of your order and the breads will be baked at the last minute . Everything we serve is home made , from the small appetizers to the hand made Belgian chocolates .

The difference lies in the care for detail , quality , personal contact and service .
The year round we have extensive menu options with season bound dishes of the highest culinary levels to choose from , but of course we like to create your personalised dishes as well .
Imagine a true great dining experience in all the comfort and privacy of your home , office or yacht .

Chez Bruno , customized VIP catering
Bruno Van Damme
Executive Chef .